
Марина Гриценко
Марина Гриценко (подруга Мері) – військова, пластунка, відьма, музейниця, світла і добра людина. Цілий світ….
Ти була, є і будеш для нас прикладом хоробрості і відданості Присязі.
Дякуємо тобі за все: за службу, за твої добрі справи, за натхенні читацькі клуби і світлі короткі здибанки під час навідувань з фронту.
Коротка довідка:
Марина народжена 26.05.1986 смт. Ріпки, Ріпкинського району, Чернігівської області.
Працювала мистецькою кураторкою в Чернігівському обласному художньому музеї імені Г.Галагана.
Долучилась до Пласту у Чернігові у 2021 році. Була підсестричкою у рої «Соколи», готувалась стати їхньою сестричкою. Брала участь в багатьох станичних заходах , була писарем на крайовому таборі УПН та УПЮ «Експедиція 2022».
5 жовтня 2022 року вступила прихильницею до куреня Степові відьми.
У березні 2023 року під час наступу на Чернігів вступила в ЗСУ, спершу ТРО, згодом перевелась бойовою парамедикинею до третьої окремої штурмової бригади.
Пластову присягу склала в фортеці Батурин на вишколі «Попіл Батурина» в жовтні 2023 року. На той час вже була бойовою медикинею
Протягом трьох років брала участь у бойових наступах, брала участь у звільненні Харківщини. У січні 2025 року за заслуги перед Україною отримала із рук Президента України орден «За мужність», Як медик 1-го штурмового батальйону бригади. За те, що «довела свою відданість і хоробрість, рятуючи побратимів на передовій».
Шару- Шарі! 💔
